Відгуки

Шановні колеги!

Будемо вдячні за відгук щодо Ваших вражень від участі у семінарі, використовуючи коментарі до цієї сторінки.

Коментарі

 1. Велика подяка організаторам семінару за високоякісну підготовку до нього. Він був цікавим, насиченим необхідною інформацією, продуктивним. Було озвучено дуже багато потрібного в роботі. Бажано зустрічатися частіше з метою розкриття та розв'язання нагальних проблем та поповненням власного досвіду новими ідеями. Дуже вдячна за гостинність. Дякую організаторам і виступаючим.

  ВідповістиВидалити
 2. Огромное спасибо организаторам, и особенно Марине Чалой. Тепло и душевно. И оптимальный подбор тематики выступлений. Благодарны, что смогли всех собрать вместе и дали возможность встретиться с друзьями и пообщаться на "болючие" темы.

  ВідповістиВидалити
  Відповіді
  1. Благодарю сердечно, Людмила Антоновна на добром слове! А также благодарю сотрудников нашего института, их роботу не очень было видно, но именно без их помощи ничего не получилось бы. Жаль, что Вы вырвались так не на долго...

   Видалити
 3. Дякую організаторам та учасникам семінару. переконана, що дуже творча та позитивна атмосфера, яка панувала на семінарі, дозволить у такому руслі здійснювати навчально-методичне забезпечення курсу інформатики в усьому навчальному році. А матеріали семінару стануть у нагоді організаторам подібних зібрань на місцях. Особлива подяка марині Станіславівні за професіоналізм та увагу до кожного.

  ВідповістиВидалити
 4. Щиро вдячна оргкомітету та особисто Марині Станіславівні за чітку організацію проведення семінару! Отримала величезне задоволення від продуктивного спілкування з колегами, від інформативно насиченої роботи. Вразила багата історія міста Кропивницького та Кіровоградщини, ОІППО. Творчої наснаги, миру та благополуччя організаторам та всім учасникам!

  ВідповістиВидалити
 5. Дякую організаторам, учасникам! Дуже насичений, змістовний, цікавий семінар! Особлива подяка Марині Станіславівні за турботу, увагу та професіоналізм!

  ВідповістиВидалити
 6. Не буду оригінальною, але все ж не можу не подякувати організаторам конференції і висловити величезну вдячність, за те що в рамках конференції організували круглий стіл для вчителів Кіровоградщини. Ми мали можливість послухати виступи спеціалістів, які , на даний момент мабуть найільше розуміють в якому напрямку розвиватиметься шкільний курс інформатики у найближчому майбутньому, отримали багато корисної інформації. Всі виступи були дуже змістовними і користними, але окрему подяку хочу висловити Ользі Василівні і за заже змістовний, насичений виступ і за приємне спілкування.

  ВідповістиВидалити
 7. Рахую, що семінар вдався. Програму його роботи було виконано. Для мене він був особливо важливим, бо в даному заході я приймав вперше (працюю методистом ОІППО з 3.01.2017). Для себе взяв дуже багато корисного і необхідного, навело на деякі роздуми і ідеї, які потребують подальшого осмислення і пошуку шляхів реалізації. Вдалось познайомитись з багатьма колегами з інших областей, поспілкуватись з відомими людьми.
  Щиро вдячний адміністрації Кіровоградського ОІППО та його працівникам за чітку організацію та якісне проведення семінару, а особливо - Марині Станіславівні !

  ВідповістиВидалити

Дописати коментар